Rubriky
Podcast

Otázky z online vysílání I (#42)

V tomto díle Tungsten odpovídal na otázky z živého vysílání, ke kterým jsme se v přenosu nedostali.


Bavili jsme se o svobodné vůli a o tom, jak temná strana tento faktor využívá ve svůj prospěch a proč je tak těžké odporovat dnešnímu systému.

Tungsten vysvětlil, že není ničím zvláštní od kohokoliv jiného, že je pouze ukotven ve víře a nalezl cestu k Lásce. Popsal zároveň dva důležité body v životě člověka, kdy u většiny lidí teprve začíná skutečná duchovní cesta.

Tungsten popsal rozdíl mezi fantazií a vhledem a vysvětlil, že je dobré naučit se rozlišovat, kdy je vhodné použít vhled a kdy nacítění.

Bavili jsme se o tom, jak vypadá Tungstenovo běžný den a že nemusí a ani nepotřebuje svoje schopnosti vypínat a zapínat, aby se mentálně nepřetížil.

7 reakcí na „Otázky z online vysílání I (#42)“

Děkuji. Chvíli ztráta naděje, následně naděje zpět. Je to vždy plné nových informací, zajímavých, poučných, naučných informací. Děkuji. Těším se. Přeji hezké dny i noci 🙂.

Zdravím Vás kluci, a někdy i děvčata. Ráda vás poslouchám a vnímám. Moc se těším na ta jména, Tungstene. Díky za čas a energii, kterou nám věnujete. Těším se na Vás, zase někdy, ahoj.

Hezký den, jé já mám takovou radost! Tungstene, děkuji za čas a to vše, co tomu webu věnuješ. Já věřím, že to zase rozšíří zorný úhel spoustě lidem, mně včetně. Těší mne to, co nám oba předáváte.. všechny ty informace, forma a nálada, která v tom je. Je skvělý, že jste a že TO je! 🙂

Mockrát díky za další skvělý díl! A web o jménech, to je prostě paráda! Ať se vám daří i této náročné době, krásné dny! 🌞

ahoj, objevila jsem vas až v dubnu21, proto mě minulo online vysílaní, je možné se zpoplatněně připojit na jeho záznam? Na dotaz na fb jste odpovídali, že se „zamyslíte a dáte vědět“ ale to bylo před 8 měs.Jestli to nejde, nedá se nic dělat, stejně děkuji za vše, vrátili jste mi chuť a víru do života, děkuji mockrát a mějte se hezky, ahoj papa H.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *