Rubriky
Podcast

Freak Show (#38)

UNIversal DISClosure 2020 HD 3D |EN|

Rezervační stránku na setkání a natáčení s Tungstenem najdete zde:
http://anatomiezivota.eu/setkani/

Předchozí díly a poznámky k tomuto dílu najdete na webu Anatomie Života: http://anatomiezivota.eu/podcast/

11 reakcí na „Freak Show (#38)“

Jen mě to utvrdilo, že vše je iluze. Paralely, klony, kolektivní vědomí. Je to tak, není to tak, co se má stát a stane se jinak. Člověk je součástí velkého soukolí. Může sám mít vliv na děje? Může, pokud si sám vytvoří ve snění budoucí realitu? Taky je součástí kolektivních duší a co potom tady? Zmizne z nich? Kolektivní vědomí by mohlo a mělo mít velkou moc, lépe snad vliv. A co vědomí jedince? Může mít vůbec nějaký vliv? Ano, pokud je na úrovni vyvolené bytosti, jako je Kristus. Ale co já, obyčejný tajtrlik?

Ahoj Pavlínko, obyčejný tajtrdlík má takový vliv, že kdyby byl svět jedním člověkem a ten je stvořen z buněk, tak ty jako jedna buňka, když budeš zdravá , tak budeš mít okolo sebe toto pole a kamkoliv přijdeš tak toto sebou neseš a vše špatné před tebou odchází a pomáháš probouzet okolní bytosti aniž bys to věděla. Jeden zdravý jedinec je nejvíc v tom malém měřítku, ale nakonec toto malé měřítko u zdravého jedince vždy hned přeroste do větších a ještě větších vcí až nakonec i jedna buňka může ovlivnit celý svět. Právě tak jako ten ježíš. Stačí siplnit ,,své domácí úkoly“ a věci se hno rychle vpřed.

To bolavé ocko, mel v lete i náš Janda… A ta jeho písnička… Sex je náš… Bylo by fajn se na to juknout… Tenkrát psal, že v noci spadl z postele… Myslim, že to půjde ještě dohledat

ahoj Alčo, koukal jsem na to bolavé oko……To není ono. Naše scéna je nepatrná a o nic tady nejde-na to , aby se tu děly tyhle věci. Maximum co by tady mohlo být, že bych se nedivil, kdyby kdysi udělali klon Havla nebo mu dali do hlavy čip atd. Ale v naší politice i kulturní scéně není ku světovému měřítku nic, co by stálo z pohledu tvrdého jádra Iluminátů za povšimnutí. Jsme až v druhé třetí vlně důležitosti. Tungsten

Po předchozích zkušenostech s vámi jsem se na tento další díl moc těšila, ale když budu upřímná, zrovna dobrý pocit jsem z něj teď neměla. Jako určitě, spousta zajímavých informací o klonech a tak… Když bych však měla svůj dojem z tohoto videa shrnout do několika málo vět, pak by to bylo: Nic zde nemá valný smysl, může se stát cokoliv, klidně nás může další roky čekat rytí hubou v zemi anebo taky ne, jsme hříčkou různých sil a energií, na které nemáme valný vliv a v podstatě marnost nad marnost a všechno je marnost. Je to tady v podstatě guláš všech možných chutí a ve své podstatě o ničem. A to není nic pro mě. Netvrdím, že tento díl byl právě o tom, píšu o svých pocitech z něj. Moje pocity mi však jasně říkají, tohle není nic pro Tebe….

ahoj Sašo, i tohle hold patří do tohoto světa. a právě takový to díl nejvíc ukazuje nato, že když všechno okolo je tak zmatené, tak o to víc je důležitý střed uvnitř každého z nás a tím je na še duše a její esence láska. O to víc to právě vynikne nad vším. S pozdravem Tungsten

V podcastu zaznělo, že pšeničnej chleba zase*e šišinku 🙂 Můžu poprosit více informací? Chápu dobře, že lepek nám tedy v podstatě brání v růstu? Lepku se intuitivně už delší dobu vyhýbám.
Jinak moc děkuju za všechny Vaše podcasty. Moc ráda je poslouchám.
Pěkný den

Dobrý den, ano. Je to tak. Mouka všeobecně včetně lepku. I jiné věci. Myslím, že doba už pokročila informačně natolik, že na googlu když zadáte odvápnění šišinky, že tam bude mraky informací. Mějte se krásně.

Když jste supervyvinutá bytost, tak můžete snít a vypít co chcete a neuškodí vám to. Šišinku vám to nezvápenatí. Ale když klesnete níž, tak v narušené rovnováze endokrynních žláz se ve finále stane to, že vám zvápenatí, ale hlavně to, že duchovně nejdřív klesnete a jste takzvnaně odřízlá a šiška se zavře. Pak teprve zvápenatí(zaroste mechem :-)))) )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *