Rubriky
Podcast

Stín moci (#36)

10 reakcí na „Stín moci (#36)“

Jen pro upřesnění: „Bičem božím“ byl nazýván Attila. Wiki: Attila, přezdívaný Bič Boží (okolo 395 – březen 453) byl nejmocnější král hunské říše. Čingischán byl sjednotitelem mongolských kmenů, narozen pravděpodobně v roce 1162 , zemřel 1227.
Zdraví Laďa.

nelíbí se mi to, pán co mluví, si o sobě moc myslí, poučuje nás a sám je arogantní – nepřináší žádný podstatný informace, jen plácání o blbostech, ztráta času

Taky jsem to tak s Tungstenovo domnělou arogancí na začátku měl. Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem v tomhle překročil svoje ego, prokouknul to a pochopil, že jsem se mýlil. A ještě dýl mi trvalo, než jsem začal chápat o čem, ale hlavně proč, mluví.

Vysvětluju to v jednom z předchozích dílů. Tuším že to byl díl Zpověď adepta (#23).

Libor

Jde o to, jestli to prvni, co bylo na zacatku… neni zjevena a skutecna pravda. Nebot prvni myslenka je od Boha a vse ostatni uz je jen balast. Preji pozehnane dny, Libore, a hodne krasy na vsech Tvych cestach.

Ahoj kluci,
Oběma Vám chci poděkovat za všechny díly co točíte.
V této době jsem měla konečně čas si je všechny vyposlechnout a mám neskutečnou radost dojem, že někdo mluví stejnou řečí.Vzhledy, postřehy které Tungsten popisuje jsou z mého pohledu přesně takové jako je vnímám já a jaké opravdu jsou.
A určitě to není arogantní a není to nesmysl.
To si spíš pán musí zpracovat svoje ego.A vlastně to byl komenář který mě nakopnul Vám napsat tak vlastně dobrý jinak bych to asi nenapsala.
Nerada komentuji něco, nebo někoho kterého nevidím naprímo, ale tohle jsem musela.
Přeji oběma hodně sil k točení dalších dílů hlas Tungstena mi připomíná někoho koho znám již spoustu let.
Zdravím Kateřina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *