Rubriky
Podcast

O vztazích V (#34)

Tento díl, který navazuje na další otázky o vztazích, má zajímavý, mírně militantní konec.

8 reakcí na „O vztazích V (#34)“

To je až neskutečné, jak umíte pojmout realitu. Vztahy lidské i společenské. Jsme technicky vyspělí, ale chudí duchem. Zmanipulování a zmasírovaní. Díky za Vás.

Děkuji. Věřím, že se lidé probudí a budou vztahy opravdové, takové jaké mají skutečně být. A závěr? Bohužel, varianta se samopaly je pravděpodobnější.

Díky za nové vhledy. Jsou to pro mě takové „Pohledy do záňadří“, což byl rozhlasový pořad v ještě svobodných letech devadesátých, kde diskutoval Pjér la šéz s prof. Machovcem. Závěr mi potvrdil i moje přesvědčení, že jedině generální stávka by něco změnila. Ta listopadová byla moc krátká, ale lidi se dokázali sjednotit. Dnes si to nedovedu představit – viz rouškaři a nerouškaři. Občas i nějakou petici podepíšu, ale je to taky plivnutí do moře. Laďa

Zeptám se. Takže když stejnou lekci (to stipnuti) dostane probuzený i neprobuzený, třeba i ve stejný čas – příklad : dva ve vztahu, jeden probuzený a druhý neprobuzený, ukradnou jim nové auto, nebo jim shoří ten dům, jak říkáš – tak jeden, ač nebude z lekce skákat do stropu radostí, se snáz postaví zase na nohy a začne stavět nový dům zatímco ten druhý skončí na práškách nebo alkoholu a třeba v tomto životě se už tzv. nepostaví na nohy? Tak potom probuzený energeticky „potáhne “ toho, co se složil…? Nebo to pak i na něj bude moc a ze vztahu odejde? A okolí ho odsoudí, protože v době krachu podle nich uteče a nechá neprobuzeneho v tom krachu samotneho, protože si slíbili V DOBRÉM I VE ZLÉM? Kdyby šlo jen o to sebrat síly a pustit se znovu do budování domu…ale když tam ještě vznikne energetická zátěž v podobě sebelítosti neprobuzeného…není to tak trochu patová situace?
Vyplývá mi z toho správně, že když neprobuzený dostane STEJNOU LEKCI jako probuzený, tak mu prostě „přeskočí „, protože na to „nemá „? Podle rčení, že Bůh nikdy nenaloží člověku víc než unese + 10%…tak pro probuzeneho je to tak, zatimco pro jeho neprobuzený protějšek je dům na popel už k neunesení a fakt to už jakoby „zabalí „, tak jaký je tu pak smysl?

Chlapi si často se ženami hrajou…A otázka k tomu, co řekl Libor o pocitu jakési tíhy v případě, že vztah by mohl začít smrdět tou vážností…Oni si možná nehrajou. Jen nejsou schopni unést právě ten pocit, že vztah na vážno…je pro ně tíhou. Je to tak, že v podstatě vztah chtějí ( nechtějí být sami nebo někde hluboko uvnitř cítí, že vlastně by chtěli s někým být na pevno, touží po někom kdo s nimi bude sdílet jejich životní momenty ať všední nebo nevšední) tím jsou jakoby OCHOTNI…ale nejsou toho schopni. Je to z důvodu právě nezpracované minulosti ? Neočištění se? Tungsten mluví o tom, že si muži dělají z žen matky…to je hodně častý jev, bohužel…krásně jsi to podal, ale co s tím? Jak muž pochopí to co jsi říkal? Jak si uvědomí, že právě ta žena NENÍ jeho matka, když do té role ženu sám tlačí?

Sleduji Vaše podcasty velmi pozorně, neporozuměl jsem však posledním 15 minutám, asi nějak nechápu, zda jde o momentální projev vašich EMOCÍ …. či odraz tohoto světa v AKAŠI nebo něco mně neznámého.
Chybí mi souvislosti … W.

Dobrý den, nevím teď o co v nich šlo. Ale myslím, že jsem něco říkal o tom Robertovi. Tím jsem myslel Roberte Kennedyho a jeho vystoupení v Berlíně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *