Rubriky
Podcast

2Q2Q III pro radost (#31)

https://youtu.be/VXv4Hc3OHmk

UNIversal DISClosure 2020 HD 3D |EN|

Text Michaela Tellingera |EN|

Dopis pana Kolka jednotkám SHAEF |CZ|

Twitter profil Wyatta |EN|

https://www.facebook.com/andrea.bavorova
https://www.facebook.com/daniela.spiritova

29 reakcí na „2Q2Q III pro radost (#31)“

Díky že nás posloucháte. Mysleli jsme, že to bude pro pár nadšenců, ale ukazuje se, že v naší zemi jich je docela dost.

Děkuji moc za povídání i odkazy. Každý další díl je mi milým potěšením a velkým přínosem. Moc přeji Danielce a Andrejce, aby se jim povedlo nový projekt co nejdřív vytvořit a uvést na světlo Boží, protože věřím, že to bude velmi důležité místo, kam se budeme všichni, my hledající, rádi vracet.
Přeji všem jen to dobré, s úctou pokorou a láskou a těším se na další díl. MMJ

Dobrý den, snad to holky nějak rozjedou. při práci to není jednoduché ještě tolik hodin strávit na netu a sbírat informace a kolektovat, překládat atd. Ale myslím, že něco už vzniká.

2Q2Q III boží. Děkuji. Pořád přemýšlím, proč mě ani jednou při poslechu Vašich dílů nenapadlo, že cokoliv říkáte, není pravda. Ještě jednou opakuji, děkuji.

Děkuju Vám mockrát kočičáci, že jste to tam dali a tak hezky o tom mluvíte, ale já nemám žádné hrdinské zásluhy. Jsem v bezpečí, protože nežiju v ČR. Ale můj bratr s maminkou ano a musí to celé vyžírat oni. Taky mám pro Vás nějaký luxusnější materiál na zveřejnění, když budete chtít, který se týká Fondů Prosperity a jak dosáhnout formou projektů na peníze, kterými začnou brzy banky přetékat a bude třeba jednat a vytvářet projekty budoucnosti – sociální projekty budoucnosti a bude to velmi lehké a formální, ale je několik cest a mám velmi obsáhlý konkrétní materiál ve španělštině od důstojníka finanční rozvědky Pentagonu, resp. dvou, kteří byli pověřeni vytvořením první oficiální preselektivní agentury pro SOCIÁLNÍ projekty Fondů Prosperity. Tak byste si taky mohli pomalu formulovat svůj vlatní projekt. Tady jsou okruhy ve kterých zmíněné projekty budou fungovat. O kretény se nebojte, tyhle info můžou být veřejné, on QFS si vystopuje každého; … od podvodníka, přes agenty a členy až k poslednímu pomocníkovi psovoda Matrixu a jeho blechám 🙂 … tak jsme v kontaktu, Hustone … 🙂 .. a ještě jednou dík hlavně za bráchu a maminku. Ty okruhy projektů si stáhnete tady: https://anonymousfiles.io/NrBfLhmW/
Podívejte, školení o těch projektech ! .. v Jižní Americe už to běží na plný pecky a lidi o tom mluví na ulici, jen my jsme tady s negrama a jihádistama zamrzli v čase !! Jiným výrazem jsou to také Humanitární Projekty. Jak kde to nazývají 🙂 .. Ještě není moc ustálená základní forma, ale to je ze začátku každé věci a činnosti. Zvlášť takového začátku, jakého zažijeme na konci tohoto roku! 🙂 ..

Nohemi Zuñiga‎Prosperidad Universal GESARA❤
39 min · 
„DIPLOMADO REDENCION“
PROYECTOS HUMANITARIOS
Aprende los Fundamentos para administrar y operar Proyectos Humanitarios para Redencion!!
¿En Qué Consiste?
En este diplomado aprenderás los fundamentos y nociones básicas para entender el Proceso de Redención. 
Te llevaremos en un proceso donde conocerás su origen, beneficios y la responsabilidad de cada persona en esta nueva etapa .
Competencias del diplomado:
-ESPÍRITU DEL PROCESO 
-HERRAMIENTAS TÉCNICAS 
Conocer mi mundo 
Salir de la matrix 
Administrar en dignidad
Planear y Articular con propósito 
Liderar para la Transformación
Irradiar el Espíritu de Redención 
Informar y Sistematizar 
Operar en Calidad
Auditoria y Control
Duración : 100 horas virtuales
Certifican: Instituto Politécnico Nacional para la Innovación y el Desarrollo y Maindment 
Inicio: 07 de AGOSTO
https://diplomadoredencion.com/
EL FUTURO YA LLEGO 
NUEVOS RETOS ECONÓMICOS Y SOCIALES!
Escríbeme para brindarte mas información !
Nohemi Zuñiga 
Divulgacion Diplomado Redención
https://www.youtube.com/watch?v=khyqJqYsTwg&fbclid=IwAR1u11Wg_Clm5n_OovLFLISIez1-Gz0l89TW9PQ4iMnc_WmeO8SHkbxNCPs

Moc děkuji za vysílání…jen to rozbalte… Muzu potvrdit, jednu věc.. Jednou rano… bylo to pred vyhlasenim corony… Nevim presne kdy.. Rano o pul 5, mela jsem nocni, jsem si šla na balkon na zakourit… Bylo ještě pred svitanim… Moc rada se na to „nebe“ divam… Na obloze jen tak tiše letělo cosik obrovskyho. Byla to obrovská letajici vesmírná loď. Když jsem to rikala dalším lidem co jsem viděla, tak mi nevěřili.

Čau děcka (pardon, ale su z Brna),
moc bych ocenila web, který nebude přehlcen videi, odkazy a dlouhými články. Naprosto souhlasím s tím, že se situace stupňuje, i tak večery prosedím na internetu čtením zpráv, ale orientovat se ve všech zdrojích, českých i cizojazyčných je celkem náročné. Děje se toho čím dál více, a normální smrtelník to fakt nestíhá pobírat:) V podstatě bych si nejraději vždy souhrnně přečetla, koho sebrali, jaká akce se rozeběhla atd… Pokud to je věrohodný zdroj, nepotřebuji ke každé informaci dohledávat videa a články, internet toho začíná být plný (nebo žiju ve své bublině). Díky všem a WWG1WGA.

Toto mě teda hodně pobavilo. Už i média začínájí pouštět info….
https://www.lidovky.cz/svet/sef-policejnich-odboru-se-objevil-v-televiznim-rozhovoru-s-logem-konspiracni-teorie-qanon.A200719_153904_ln_zahranici_hetom

Děkuji za vaše vysílaní, poslouchala jsem do noci a budu pokračovat, další věci jste mi odkryli, taky vše nestíhám a nezvládám a bylo to perfektní

Zdravím všechny,
při poslechu dílů 2Q2Q mne napadla taková otázka…
Jak žít tady a teď, při informacích/myšlenkách, které sdílíte v těchto podcastech?
Jsem člověk, který se snaží soustředit na přítomnost – nehrabu se v minulosti a nemaluji si budoucnost. Po těchto dílech jsem ale na pochybách – má smysl na sobě pracovat, pečovat o svou duši, učit naše děti co je opravdu důležité a podílet se na tom, aby byl svět trošku lepší, když vlastně žijeme ve lži a jsme jen figurky ve „vyšší hře“?
Z nějakého důvodu, máte moji důvěru. Nepochybuji o tom, že svět se hýbe v mnoha souvislostech, o kterých nemáme ani tušení, ale můj rozhled momentálně sahá jen nedaleko za hranice oblasti kde žiju plus to, co se dozvídáme z veřejnoprávních médií.
(upřímně řečeno) Tyhle díly 2Q2Q mě vždycky trochu rozbijou a demotivují, ale neztrácím naději na lepší zítřky. Člověk se přirozeně bojí toho, co nezná. To ale neznamená, že mu to musí ublížit…
Děkuji za ověřené zdroje a nový náhled na svět.
Zdraví
Marcela

Když Koperník ohlásil, že Slunce je uprostřed a všechny planety okolo obíhají, lidi byli v šoku. Církev nas..ná. Když Giordano Bruno ohlásil, že takových Sluncí bude miliarda, církev šla do mdlob. Ta nicotnost člověka v tak obrovském vesmíru církev zžírala, protože to znamenalo, že vlastně nejsou nic. Že jsou jen malinký dětičky hrající si na pískovišti s představou, že Papež je nejvyšší co existuje. No, a my jsme teď předtím, že brzy otevřeme pusu a budeme se divit, co všechno bylo před námi skryto a budeme se muset jako lidstvo, hlavně ta neprobuzená část, s tím doslova ze dne na den vypořádat. Já vím, že tahle generace zažije všechno o čem snili generace a generace před námi. Samozřejmě , že jsme figurgy ve vší hře, ale pořád se svobodnou vůli a s emočním tělem, takže jsme sice figurky, ale nikoliv dřevěné, prkenné bez pohybu. Předloha lidská bytosti sahá až do nejvyšších pater bytí. Myslím, že to bude dobré. Že tahle generace to celé zlomí ve svůj prospěch a ti, kteří jsou dnes dětičky budou jednou šťastny, že se zrodily.

Děkuji, za ty poslední 2 věty – zase můžu klidněji spát. 🙂
Osobně to mám tak, že přijímám informace jak jsou a sama si pak vyhodnotí , jestli mi to stojí za to, se nad tím pozastavit. Asi mám trošku problém přijímat ty negativní věci – hlavně protože mám velkou představivost – tím jako bych u toho byla – dost se mě to dotýká a pak mám strach. Člověk nemůže žít v permanentním strachu..
Chtěla bych poprosit, jestli byste mohli přemýšlet o zpracování takových osobnějších témat. Napadlo mě, jestli byste měli co říct k tématu SEBELÁSKA – ve smyslu být spokojený sám se sebou a co to podle vás znamená. Věřím, že mnoho lidí ani neví, co to vlastně je a tím pádem nemůžou žít spokojenějším životem..
Díky Marcela

Ja bych vam chtela hlavne strasne moc podekovat,protoze se mi hodne moc veci potvrdilo!!!totiz vzdycky kdyz jsem cetla o brani deti z rodin a podobne,dela to se mnou sileny divy cela se zacnu klepat ztahne se mi zaludek jsem vzteky nepricetna ze bych vrazdila!!!uplne to se mnou lomcovalo a deti mi rikaly ze jsem blazen ze dostanu infarkt!! Ale ja jsem tusila ze jsem s tim nejak hluboce spjata a mam to porad!!! V nekterych castech jsem plakala😭hodne moc protoze je to sileny!!!behem zivota jsem mela par vizi a ted vim ze nebyly daleko od pravdy!!!pocit ze ziju porad dokola jeden a ten samej zivot!!! Ze tahle doba meho zivota je konec casu!!ze lide maji posl.sanci neco napravit,ze ( buh) nad nami zatahl obrovske zrcadlo pres cely vesmir,ze jeziskovo telo snedli!!! Atd atd. Ale me to vsechno dava smysl!! Pak jeste dekuji tomu panovi,ktery mluvil o tech lidech….neotravuj s tou negaci snizujes mi vibrace a pod. Narazim na to velice casto a to u lidi o kterych jsem si myslela ze jsou dal nez ja!! Pry tvori lepsi svet!!! Jak mohou!!??? Vzdyt tohle se neda preskocit je to strasne dulezite pro nas dalsi rozvoj!!!jinak je dobre to davat po kouskach,protoze ..ja nemam slov proste a plno lidem z toho muze fakt hrabnout!!!! Dekuji vam ze jste!!!!👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷

Předevčírem, tedy ve středu 2.9. byla v podvečer viděna kulatá duha kolem slunce. Jakoby duhový kruh. Toť k části, kde Tungsten mluví o ukazech na obloze, které by mohly nastat. Mohlo by to být?

Díky za vaše povídání o všem možném. Našla jsem vás teprve nedávno, ale poslouchám pozorně a pravidelně doháním. Vzhledem k tomu, že jsem sledovala GaiuTV (Wilcock, Good, Smith, Tomkins), tak jsem alespoň částečně v obraze. Pobavila mě česká stopa i negativně. Takže chci dodat, že Michael Tellinger se narodil v Karlových Varech, takže to je ta pozitivní česká stopa.

Ahoj, jojo, myslím, že jsme se někde o tom zmiňovali, že pan Tellinger je z Varů. Sám jsem kdysi na to koukal jak z jara. Myslím, že v budoucnu ještě o něm dost uslyšíme.

Sice až teď, ale nevadí. Jelikož čas neexistuje😉. K tomu tématu HCQ. Víte třeba to, že se v ČR stahovalo z lékáren, aby nebylo k dostání i když vzdy bylo na lék. předpis? Nějak tak mi bylo jasné, že v tom bude něco víc. Pracuji ve zdravotnictví, tak jsem to měla hned z první ruky. Jinak vás zdravím. Děkuji. Jste suproví😘

dobrý den, jojo. Ptal jsem se na HCQ a hned jak jsem to vyslovil, zatáhlo se nebe- a to i u známé v lékárně, která začla jak z partesu mluvit nacvičené kecy, které musí říkat při dotazu na HCQ. Mějte se parádně.

Ahoj, jsem úplný nováček a tyto informace slyším poprvé.Je fakt, že z nějakého důvodu jsem to musela poslechnout vše a hned několikrát.Mám jeden dotau, možná mi někdo tady odpoví.Viděla jsem dokument Fall of Cabal, a nerozumím jedné věci. Proč je do toho zapletených tolik vysoce postavenych lidí, to ani jeden z nich nemá svědomí, že se k nim tak lehce přidá?To je na světě tolik pedofilů a úchyláků z horních vrstev?Ten dokument není moc založen na faktech, že?Je v dnešní době lehké něčemu podlehnout a věřit….těch informaci a dezinformaci je tolik, že obyčejný člověk se v tom těžko vyzná.Musím na ten dokument stále myslet…..Děkuji za odpovědi

Peníze, moc, necitlivost, parazitování na druhých, chamtivost a po mně přijde potopa jsou navléknuté korálky na přívěsku jménem Zlo. Čím více se začnete zajímat, co se dělo a děje s tímto světem, tím víc nevyjdete z úžasu. Za zdánlivým každodenním zevnějškem tohoto světa – do práce, povinnosti, výchova, jídlo, sociální image – se skrývá svět na který se vymyslelo jméno SCIFI a FANTASY. JIž né brzy v našich kinech, ale odhaleně v našich životech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *