Rubriky
Podcast

O vztazích II (#29)

4 reakce na „O vztazích II (#29)“

Moc a moc děkuju za tyhle díly o vztazích, Tungstene a Libore. Je fascinující nahlídnout na to až tak drsně a bez příkras. Člověku se vybaví, jak klopýtal a natloukal si a jak pekelně to bolelo. Hodněkrát. Na vlastní kůži jsem zažila, jak se mi nechtělo už nikdy začít vztah s někým, kdo ještě není „volný“, a co se dělo za hrůzy, když jsem to porušila.
Bylo by možné v některém budoucím díle zabrousit i ještě do vztahu dítě-rodiče? Myslím přesněji silné téma matka/dcera. Tuto kapitolu bych vděčně uvítala.
Přeju, milí kluci, ať v tomhle, co děláte, zdárně pokračujete, a jestli někdy nazraje čas na setkání naživo, nesmírně se těším! Jana

Jani,
s Vaším komentářem souzním a souhlasím s každým slovem. Také jsem si užila svoje….
Též bych uvítala téma matka/dcera i otec/ dcera , potažmo matka/syn, synové… Prostě mezigenerační vztahy. A ještě vztahy sourozenecké.

Obrovské, převeliké díky, za tento parádní ´dvojdíl ´. Citím mega vděk, že si na tyhle podcasty najdete čas. Mám pár otázek:
– jak Tun zmiňoval případ, že ještě dobíhá starý vztah, i když už jsme nějakou dobu počkali a ´prubuzený hledající´ stejně potká ´totál materialistu´….proč to duchovní průvodci dovolí, spojit dva lidi s absolutně rozdílnou úrovní vědomí?? – je to pořád karma, kterou si musí ten člověk nějak vykoupit nebo to má třeba i nějaký jiný důvod?

– je možné, že duše nejen ve vztazích zažívá takovou bolest, že se duše vymění? neodejde fyzické tělo, jen se vymění duše?

– je tedy možné nějak v těch vztazích se posunout…když na jedné straně karma a propletenost z bůhvíky a na druhé straně matrix?

– osvěta vztahů…osvěta sexuality…..anoo, kéž už by se to dělo ve školách a rodinách….nechcete napsat knihu?? :)) nebo přednášet na školách? 🙂 to by bylo úžasný….

– jo a přimlouvám se k Janči výše….. kdyby šlo něco ke vztahům rodič dítě……

Díííky moc pánové 🙂

Proběhla zde otázka Libora, „co z toho ten deváťák má, když DOSTANE prvňáka“…Tungsten trochu stočil odpověď, že deváťák nikdy nedostane prvňáka, ale v podstatě tam nevyplynula přímá odpověď…Taky mne to zajímá, když už Duchovní Doprovod svede dohromady dva lidi, z nichž jeden „má za úkol/úděl (nebo jak to nazvat) probudit toho partnera, který buď ještě spí anebo je v duchovním vývoji teprve na počátku…jaký to má pro onoho probuditele význam? Má probouzet anebo se sám ve vývoji zbrzdit či na nějaký čas docela zastavit..?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *