Rubriky
Podcast

Otázky posluchačů I (#26)

Tungsten odpovídá na otázky posluchačů podcastu.

Pokud se i vy chcete Tungstena zeptat na cokoliv, co se týká duchovního vývoje člověka, napište nám na otazky@anatomiezivota.eu, použijte kontaktní formulař, nebo nás kontaktujte přes Facebook.

15 reakcí na „Otázky posluchačů I (#26)“

Kluci, moc ráda vás poslouchám. V jednom dílu jste mluvili o tom, že dítě si matku vždycky najde, otec že je vlastně tak trochu nedůležitý. A jak to Tungsten vidí s lidmi, kterým se nedaří mít děti? Poslední dobou je jich nějak stále víc. Proč? Díky. Tereza

Ahoj Terezo, jen v rychlosti. Pokud nemůže mít pár dítě( dobré zjistit, co za tím je), tak doporučuji adopci. Adopce je ( jak jsem nabyl zkušeností) jedno z největších dobrodiní tady na světě. Dharma, která vzniká z tohoto činu je dalekosáhlá s vážnými pozitivními dopady.
U adopce se nemůže stát, že by k vám přišlo dítě, která k vám nepatří. Už jen hlavně proto, že vazba bude vyloženě duchovní. U pokrevnosti dochází k vyšším karmickým zářezům ve vztahu dítě rodič a hlavně pravděpodobněji přijde duše s kterou si máte ,,co vysvětlovat“ z jiného života. U adopce to v podstatě odpadá. Omyl je vyloučen. Duše zvolila jen jinou cestu jak se k vám dostat (hlubší důvody).
Jedna nenarozená bytost mi řekla, že když pár není schopen mít dítě, že musí změnit karmickou povahu vztahu. Tyto dvě duše, tedy onen pár, jsou zatíženy. Každá zvlášť s nějakým jiným partnerem však by mohla/mohl mít děti. Tedy, když to zkrátím, tak musíte do vztahu v domácnosti přizvat další duši. Psa, kočku, dva psi, dvě kočky, koně :-)))) atd. Tato další duše vytváří prostě jinou kvalitativní hodnotu propojení těchto tří či čtyř i klidně více duší (dle libosti, kolik zvířat snesete, ideálně nacítíte- jaké a kolik). Pak se stává, že pokud je problém ,,jen“ duchovní, mentální nebo emocionální-tedy né fyzický, tak lidská duše k páru sestoupí. Mějte se fajn. Hodně štěstí. Tun

Dobrý večer, nejen, že Vaše hlasy jsou velmi příjemné, ale rovněž Vaše povídání je báječné. Děkuji. Škoda, že o některých věcech nechcete nebo nemůžete mluvit veřejně. Dá se s Vámi sejít někde mimo prostor tohoto webu? Nemáte někde přednášky. Děkuji

Přesně taak, škoda, že některé otázky či témata nemůžete rozvést víc…mě by to třeba moooc zajímalo….nemůže být nějaký podcast pro otrlé?? :))

Dobrý den, můžeme je více rozvést nebo ,,přitvrdit“ , ale ještě si nejsem jistý, že je ten správný čas. Určitě v pozdějších dílech dojde na kde co a některé informace lze podat jen bez ,,příkras“. Děkujeme vám za náklonost. Přeji hodně štěstí. TB

Milí Libore Tungstene, trochu jsem se v tom vynechaném týdnu ulekla, že nic… je ale pořád co si doposlechnout pozpátku. Vzala jsem to hezky od začátku a jsem teprve u tématu Tungsten a škola.
Hned v první malinkaté kostičce ale byla zmínka o Tungstenově malé škole pro pár lidí. Napadlo mě otázat se, jestli by Tungsten nechtěl popřednášet někdy někde na místě, kam by nadšení posluchači docestovali?
Jedna posluchačka měla v komentáři k poslednímu podcastu podobný dotaz.
Mám fakt ohromnou radost, že jsem Vás objevila. Doma u partnera jsem s tím nadšením nepochodila (skličuje mě myšlenka, že se v tom rozcházíme, když donedávna jsme byli v očích jedné znamé „sbíhavý pár“), ale živě probírám a diskutuju s podobně nalaďěnou sestřenicí, bratrancem a nejmladším synem.
Těším se moc na další rozhovory v Anatomii života a srdečně Vás zdravím z Brna.
Jana

Ahoj Jano, školička kterou jsem dělal byla tak nějak na zkoušku, abych hlavně já sám sebe otestoval, jestli by mě to bavilo a jestli to k něčemu je a také jakou formou jí nastavit. Takže to byla jen taková beta verze. Přiznám se, že nevím jestli se vydat touto cestou. Háček je v tom, že tu školu dělat v úrovni jakou si představuji, tak to znamená dle mého zjištění, že je potřeba se tomu celkem dost věnovat a zabere to čas a při časové náročnosti mého povolání (spíš taková dvěstěhodinová za měsíc podrž taška) by to muselo stát peníze a tomu zas nakloněn nejsem. Nechci vůbec brát v této oblasti za to peníze. Je to proti mé srsti. Vtip je v tom, že finančně ryjeme držtičkou v zemi :-)) .
Mám rád, když setkávání lidí je volné, bez peněz, v klidném prostředí. Nevím, jestli formou přednášek se střetávat, ale prostě volné posezení s lidmi je fajn. Každý se zeptá na co chce, co ho zajímá. Každopádně myslím, že ještě není ta správná doba na to setkání se s lidmi, ale mílovými kroky se blíží.
Zvažujeme natočit pár dílů o vztazích. Princip vztahů. To je velké téma na rozebrání, ale vím, že pro mnoho lidí by to bylo dost šokující a skličující a tak tápeme, jestli do toho jít a když, tak jakou formou.
Děkujeme za váš čas a že nás posloucháte. Přeji vám hodně, hodně sil. Tun

Ahoj Libore a Tungstene, od té doby co jsem Vás objevila, tedy asi tři týdny nazpět, tak Vás poslouchám pěkně od začátku. Jste úžasní a přesně jak Libor vystihl, to co se dozvídáme od Tungstena, na to bychom museli přečíst hodně balastu kolem. Miluji přímost, jednoduchost. Proto také poslouchám Jirku Ledvinku. Máte společný rys, jste oproštěni od ega a díky tomu můžeme věřit každému slovu. Aspoň já to tak mám. Moc děkuji, že jste a že děláte to, co děláte. Určitě vyplodím otázky, neboť se mi v hlavě pořád nějaké honí. Jen vyvstanou vždy při poslechu a pak někam ulítnou 🙂 Ale pár jich v hlavě mám. Děkuji, opravdu moc děkuji za Váš čas. Vůbec to není blekotání 🙂

Lenka napsala 8.6. něco, co mi mluví z duše, takže děkuju Lence, že to napsala tak, jak jsem neuměla.
A bylo by úplně báječné, kdyby časem došlo na díly o vztazích, o kterých Tungsten uvažuje. Těším se na všechno, co přijde.

Ahoj Tungstene a Libore,
opět veliké díky za další díl…jste zkrátka nejlepší páteční ´večerníček´.
Jsem mooc vděčná a happy, že vysíláte, díky za váš čas!! .. 🙂
Já se moc moc přimlouvám za díly o vztazích. Velké téma pro většinu z nás…. a že to bude šokující a skličující…. ono žít v takových vztazích, třeba opakovaně je taky dost skličující, takže to třeba pomůže aspoň pochopit, proč to tak člověk má co třeba s tím. A komu to má něco přinést, ten si to poslechne, a komu ne, ten si to stejně nepustí.
Mě by třeba zajímalo, pokud mám karmický vztah (partnerský) je tam tedy nějaké karmické zatížení z minulých životů, lze ta zatížení nějak vyčistit, aby se vztah mohl změnit? Nebo je to mnohem víc zapeklité? :))
A také by mě zajímalo cokoli o Akashi 🙂
No a pak aktuální dění… Trump, Židé, jak je to s tou Prahou, s Q atd 🙂

Ahoj, asi toto probereme v dílech o vztazích. Jinak, vyčistit to lze. Záleží o jak velký zásek ve vztahu jde. Někdy se to lidem povede, jindy je to nad jejich síly. Buďme rádi za Trumpa. Za hybatele a vykonavatele vnějších věcí na Zemi. Buďme rádi, že tu je nějaký plán. Židé jsou židé a Hebrejové jsou Hebrejové. Je v tom rozdíl a není to totéž. To jen tak mimochodem. Je dobré znát Sionismus(alespoň že vůbec je-ale ve finále se jím moc nezabývat-je to velmi temná složka). Můžete si dohledat 100letý plán na ovládnutí světa. Schválně kolik toho dokážete přečíst, než se vám udělá zle. :-))) Je to děs. V Praze je mystická cesta vedoucí od Prašné brány přes Staromák, přes Karlův most až do chrámu Svatého Víta.Taková cesta je jen už v Paříži. Mějte se fajn.

Ahoj, dobře, děkuji, budu se těšit na díl o vztazích. O Sionismu vím, na knihu žaludek nemám :)) to říkám rovnou, představivost mi v tomto raději stačí ( a i tak je mi jasný, že je v tomto malá) :)) Židy a Hebreje si dohledám, děkuji. Ad Praha, o té mystiské cestě tuším, zkusím dohledat víc. Mě zajímá, jak jste v předposledním díle narážel na to, že v Praze je hodně světla, ale i hodně moc temna…..tak něco k tomu… ad Trump a plán, ok…díky moc. Pohodové dny. Bára

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *