Rubriky
Podcast

2Q2Q II (#25)

Volné pokračování dílu 2Q2Q tentokrát s dalšími dvěma hosty.

10 reakcí na „2Q2Q II (#25)“

Super díl, holky to krásně prokládaly humorem. Pro mě hodně cenný podcast, teprve se začínám orientovat, ale to Andrea moc dobře ví.

Moc děkuji, těším se na každý další díl. Jsem asi jediná z rodiny, kdo věří, že je všechno jinak, když jsem se snažila manželovi naznačit, jak to je, vůbec ho to nezajímalo, nepřijímal to, prý, no jasně, konspirační teorie …

To isté mam i ja doma.Mamka mi vraví, „ty radšej nič nečítaj , lebo ťa to zbytočne ničí“!!!..😉 chápete, ale pochopila som, skusila som…
Nepresviedčam, poviem a kto ma záujem sa pyta a s tým vediem komunikáciu..😉
Som rada za Vaše rozhovory 😉.
S pozdravom Monika

Je to asi 15 let, kdy mi bylo ukazano, co se děje kolem nasi planety… Boj ve Vesmíru okolo. Bylo to pro mě tak děsivé a bolestivé, že chapu že spoustu lidi dostane z toho psotnik. Bylo mi řečeno az budou „hvezdy“ zarovnany, v jednou linii. A i když jsem na to tak trochu připravená, tak si spoustu věcí neumim ani predstavit.

Dobrý den, jediné, co k tomu napsat je, že to bude velká událost. Opravdu mazec. Sám jsem zvědavý. Hlavně na to, jak hluboko spadne sanice lidem, kteří si mysleli, že všechny tyhle věci jsou uplná blbost. Myslím, že spolek Sisyfos si jí půjde hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *