Rubriky
Podcast

Zpověď adepta (#23)

Libor vypráví o tom, jak se poprvé potkal s Tungstenem.

2 reakce na „Zpověď adepta (#23)“

Tungstene, já Tvoje vyprávění úplně miluju a tvoje povídání je pro mě opravdu neskutečně přínosné. Jsi tak obyčejný člověk, který vypráví tak jednoduše, srozumitelně a k tomu i vtipně, i když mnoho věcí, co říkáš je pro mě zatím sci-fi (Mám poslechnuté i další dva díly 2Q2Q) a nemohu tomu rozumět, když nemám ty prožitky co ty, ale opravdu děkuji za každý díl, za osvětu. Moc Ti děkuji .

Ahoj Tungstene. Kromě toho, že máš moc příjemný hlas, vyprávíš vše velmi srozumitelně (nebo aspoň pro mě srozumitelně) a jednoduše, navíc oceňuji Tvé vtípky, to celému „vážnému“ tématu dodává úplně jiný rozměr… Děkuji!
Podle Tvého povídání je to vlastně dlouhá cesta… Zajímal by mě Tvůj názor na povídání Jiřího Ledvinky, který praví, že pokud budeme „vědět“, tak se to takto podle našeho vědění (= vědomí) stane. Tzn pokud vím (to není to stejné jako přát si – to už je v mysli), že najdu parkovací místo, tak ho najdu. Vědění je ve vědomí a to je všemocné.
V podstatě cokoliv, čemu „uvěříme“ na úrovni vědomí (toho nejvyššího), tak pro nás bude platit. Pokud v našem vědomí budeme mít krásný život bez trablů, co vede k vzestupu, tak se tak stane. Pokud nepřipustíme, že bychom mohli onemocnět, budeme zdraví.
Stane se to tak, že se nám do toho nemontuje mysl, emoce, ego atd…prostě jen čisté vědomí. Snad jsem to napsala dobře. Jeho cesta je tedy naprosto přímá k „vědomí“, bez manter, karmy (ta je pouze pro ty, kteří si ji pustí do svého vědomí), čištění atd…
Ačkoliv ten výsledný produkt „vím, co se stane a tak se to stane“ chápu a párkrát jsem zažila, vnímám, že oba míříte na stejný cíl, ale každý jinak. Ten rozdíl je obrovský a zajímalo by mě, jestli toho normální člověk může dosáhnout bez té odyssei běžného života.
Děkuji a všechno dobré v těchto hustých dnech…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *