Rubriky
Podcast

Nižší Já (#18)

Tungsten vysvětluje co je to Nižší Já, proč je pro duchovní vývoj stejně důležité jako Vyšší Já a kde vznikají ty největší zádrhele v duchovní cestě člověka.

Probrali jsme první tři čakry, na kterých je Nižší Já postaveno a Tungsten popsal nejzákladnější principy energetiky lidského těla.

Zároveň vysvětlil, jak poznat disfunkce prvních tří čaker a proč většina ve světě úspěšných lidí zastaví svůj vývoj na třetí čakře.

V tomto díle Tungsten zmínil jednu velmi důležitou věc – princip duchovního vyspívání – který je postavený na neustálé spolupráci hlavy a srdce.

2 reakce na „Nižší Já (#18)“

Dobrý den Tungstene,
Já mám dotaz-nedávno jsem meditovala u rybníčku,kam teď často jezdíme,..Svítilo sluníčko,a já si sedla na kraj rybníku naproti slunci, kde byl proud světla po vodě až ke mě..Zavřela jsem oči,a jen tak jsem meditovala,..Ojevilo se mi mnoho berev v meditaci, ale pak se mi tam protáhla světle fialová barva,bylo to nádherný,a když jsem otevřela oči,viděla jsem od slunce až po ten proud světla na vodě zlatou barvu,bylo to něco nádhernýho,ale nevím jak se to stalo a jestli to byla komunikace se Sluncem?Jestli to bylo vyšší Já,nebo nějaká zpráva od sv.panny Marie,na kterou jsem taky myslela

Ahoj kluci, Moc děkuji za toto povídání. Určitě mi hodně pomáháte pochopit, zatím ještě ne všechno. Přesto mi stále víc některé věci začínají docvakávat, a dávají mi smysl. Jsem za to moc, moc ráda. Fandím, a prosím Vás, pokračujte i dál. Zdravím, a přeji zdraví a hodně sil. Alena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *