Rubriky
Podcast

Život po životě II (#17)

Tungsten vysvětluje, co po odchodu prožívá věřící člověk, nebo třeba člověk, který celý život fantazíroval o světě Harryho Pottera a popisuje koncept dimenzí a světelných hustot.

V minulém díle jsme se bavili o tom, jak probíhá odchod duše z těla a co po smrti zažívá zatvrzelý materialista.

V pokračování „Života po životě“ jsme s Tungstenem probrali, co po odchodu prožívá věřící člověk, nebo třeba člověk, který celý život fantazíroval o světě Harryho Pottera.

Tungsten vysvětlil, že věřící člověk má „na onom světě“ oproti materialistovi ohromný náskok v dalším duchovním pokroku.

Nicméně stále platí, že jak věřící člověk, tak materialista, tak fanoušek Harryho Pottera, se po smrti budou potýkat se stejnou věcí – prokouknout iluzorní bublinu jimi vytvořené reality a postoupit na další úroveň.

V tomto díle Tungsten otevřel i téma dimenzí a světelných hustot a pokusil se vysvětlit jejich princip.

4 reakce na „Život po životě II (#17)“

super vysvetlený proces vyspelosti ducha a hlavne podobenstvo so snením je vážne dobré!! Presne takto to funguje aj u mňa.Čím viac som duchovnejšie vyspelí tak aj sny dávajú väčší zmysel.Vďaka za prednášku.Hodne mi to pomohlo v pochopení procesov ktoré sa mi dejú.

Kluciii, díky za skvělej dííl 🙂 dimenze a hustoty jsem snad pochopila, ale trochu mám teď chaos v tom mentálním astrálním cestování….kdyby to šlo někdy, až vám to tématicky sedne vysvětlit víc….bude to skvělý…
A dostat se do světa Harryho Pottera…to mě pobavilo….k tomu mě napadá….když děti tyto filmy sledují a pak tím nějakou dobu žijí a třeba se jim o tom hodně živě zdá, znamená to tedy, že se ve snu dostali opravdu do toho světa, kam se po smrti dostanou fanoušci? je to to stejné? nevím, jestli je to srozumitelné, mám z toho teď trochu uvařenou hlavu, jak nad tím přemýšlím :)) a ještě jedna otázka: v životě po životě – ať už je to Zlaté město, Bradavice či Světlo, pak tedy čekáme na další inkarnaci a za tam se inkarnujeme zpět na Zem? děkuji moc. Bára

Tungsten Berjier
23:07 (před 14 minutami)
komu: labarchap@gmail.com

Dobrý den, mentální cestování je jakési dálkové pozorování. Duše neopouští tělo, jen se umí na dálku podívat tam, kde chce být a vidět co se tam děje. Včetně minulosti i budoucnosti. Je to fajnové, protože je to vlastně dost bezpečné i pohodlné.
Ano, můžou se ve snu dostat do toho světa kam se na nějaký čas dostávají zemřelí. Také si můžou ten svět sami vyrobit, protože teď v tom prostředí si umí správně přirovnat nějaké věci, které potřebují pochopit a tak mozek to prostě překlopí (přirovná) třeba ke světu Harryho Pottera.
Například: když se ve snu setkáme s mimozemšťanem, může nám ho mozek ukázat třeba jako malé hezké desetileté dítě nebo jako delfína. Mozek neví jak dekodovat to, co jeste nikde ted neviděl nebo to přeloží takhle proto, protože by to bylo neúnosné vidět reálného mimozemšťana.
Mějte se fajn. Tungsten

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *