Rubriky
Podcast

O snech (#41)

4 reakce na „O snech (#41)“

Ahoj, opět velmi zajímavé povídání.Mám dotaz jestli to co se mi zdálo je symbolický sen. “ Prostě jsem ležela a ze tmy ke mně letěl symbol ve tvaru silně, ale opravdu silně zářícího trojuhelníku, který zářil od žluté oranžové, červené a neidentifikované barvy…a jak se blížil tou tmou ke mně, jsem se vzbudila a ještě chvilku ho asi v mysli viděla……To bylo vše.A vlastně ho pořád v hlavě vidím, ty barvy. Nevím co to znamená, ale více mne začala zajímat meditace a vše okolo toho. Je možné, že mne to tímto mělo navést na tuto cestu?
Děkuji za odpověď Alena

Ahoj, různé bytosti se zjevují různým způsobem. Někdy normálně jako typická osoba, někdy jen tvář, někdy silueta, někdy symbol a někdy jako něco, co si nedovedeme vysvětlit. Někdy se nám může zjevit to, že když to spatříme(možná váš příklad), tak to má zapůsobit na naší mysl, náš mozek a vývoj jako akcelerátor. Někdy se chce jen někdo, ke komu patříte přihlásit o slovo.

Moc děkuji za tento díl. Podařilo se mi pochopit, proč se mi v létě zdál sen, kde vystupovalo silové zvíře.

Ahoj kluci..díky za vysílání..i za dámskou složku Danielu..musím si ho pustit znovu v klidu😃👍..před pár dny se mi zdálo o Mojžíšovi v podání Julia Assange.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *