Rubriky
Podcast

Na jméně záleží? II (#40)

Na online setkání s Tungstenem se můžete registrovat tady:
http://anatomiezivota.eu/online-setkani/

13 reakcí na „Na jméně záleží? II (#40)“

Dobrý večer, jaký význam pro člověka má „duchovní“ jméno ? Nyní se stalo častým používat je se svým občanským jménem. Má se „duchovní“ jméno používat veřejně, nebo je vnitřní osobní věcí jedince? Děkuji Jana

Ahoj, může to mít velmi silný dopad, pokud se s ním silně ztotožníte. Mělo by vám pomáhat takové jméno za a, k dosažení svého úkolu — za b, k harmonii fyzického, duševního a duchovního Já.

Děkuji za informace. Husté.
Otec mě pojmenoval po sobě . Jiří. A teď si uvědomuji, že celý život svádím boj s jeho napojením. A on nebyl zrovna vzor duchovně vyspělě bytosti 🙂 . Je už 8 let po smrti a pořád to cítím. Mazec toto.

Ahoj kluci, děkuji moc za opětovně skvělé povídání! Za mě to tedy není nudné ani trochu! Opravdu ráda Vás poslouchám a jsem vděčná za to, že tenhle skvělý podcast děláte!
Je mi jasné, že se teď takříkajíc svléknu do naha, jak říkal Libor, ale asi to risknu 🙂 Nedá mi to se nezeptat i na své jméno. Vždy jsem k němu měla takový ambivalentní vztah. Představovala jsem se téměř pořád jako Anna, to jméno samo o sobě se mi celkem líbí, ale nikdy jsem nechtěla a nelíbilo se mi, když mě tak někdo oslovil (“Anno” je pro mě naprosto odtažité oslovení), nebo ještě hůř “Ančo”… Značí tato rozpolcenost něco? Může to být společný znak pro všechny nositelky jména? Tohle jméno má u nás v rodině velkou tradici, jmenuje se tak i maminka a jmenovala babička. Že máme v rodině stejné křestní jméno se mi už ale od mala nelíbilo a u svých dětí jsem v tom nepokračovala… A co časté příjmení Straka, Straková? Děkuji moc!

Ahoj, o společném jmenovateli jména se budeme ještě bavit. Příjmení Straka, Straková má to, že potřebuje životní výzvu a uchopitelný viditelný cíl. Například: Toužím být herečka, stanu se jí a vyhraju Zlatého Lva v kategorii Hlavní role. Nebo : Stanu se doktorkou, ale to nestačí, chci mít vlastní kliniku. Snad na to dojde na rozebrání Str , Kri atd

Děkuji za další díl. Prosím, jak je to se jmény, které dostanete při křtu. Přestože je nepoužíváte, už vám byly vtisknuty do života?

Ahoj, opět super díl a to zakončení, prostě perla. Vykouzlili jste opět úsměv na mé tváři. Vřelý dík a těším se na další díl.

Skvělé povídání, protože numerologie mě vždy dost zajímala. Jak je to s tím, když má někdo dvě křestní jména ?
Díky
Renata

Zaujalo mne to, když jsi vyprávěl o energetickém významu cizích slov ( česky SVOBODA anglicky FREEDOM) . V posledních letech se v češtině usadilo a vžilo hodně anglických výrazů. Tak mne napadlo, kdyby člověk (extrém) už nikdy nepoužil slovo např. SVOBODA…ale.to FREEDOM, nebo místo LÁSKA to LOVE atd. A zamíchal tyto cizí slova do svého slovníku…bude tohle taky ovlivňovat jeho žití?
Díky

Například, žije – li s cizincem a není tam každodenní vazba na češtinu o to víc se utvrzuje to cizí slovo, které se svým významem a energii zapisuje zapisuje do překladače-mozku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *